PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632170}
6,6 6 955
ocen
6,6 10 1 6955
Chained
powrót do forum filmu Chained

Film mroczny, porażający, genialny.
Być może narażę się na forumowy ostracyzm, ale dla mnie szczególnie tragiczną postacią, będącą również ofiarą, jest Bob.
Po seansie nasunęło mi się pytanie - na ile człowiek jest jednostką która w sposób wolny podejmuje swoje decyzje i może ponosić za nie odpowiedzialność, na ile zaś jest wypadkową czynników biologicznych, społecznych, oddziaływań wychowawczych środowiska rodzinnego... które mogą w diametralny sposób zdeformować, czy wręcz zdewastować osobowość człowieka. Czy możemy jednoznacznie oceniać - osądzać moralnie kogokolwiek?

gitarzysta300

Statystyka. Jedni z tego wychodzą inni nie. Trudne pytanie. Zobacz, że Bob zamknął się w swoim "ja" czyli skrzywdzonego dziecka i wiódł takie chore życie a jego brat założył nową, szczęśliwą rodzinę i jakoś dawał sobie radę (nawet bardziej niż jakoś, czerwone porsche na podjeździe) czyli 2 różne strony wyjścia z tego samego punktu startowego chociaż tak samo mieli zniszczone charaktery przez swojego ojca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones