PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632170}
6,6 6 954
oceny
6,6 10 1 6954
Chained
powrót do forum filmu Chained

Nie jestem fanką, miłośniczka filmów gdzie jest motyw znęcania się nad kobietami.
Na marginesie kiedy myślę racjonalnie to nie chce mi się uwierzyć żeby przez tyle lat jak on był tym ,,taksówkarzem'' nie zdarzyła mu się kobieta która umie sie obronić albo taka co ma gaz pieprzowy w torebce (tak wiem myślę kategoriami jakby miało to się zdarzyć naprawdę)
Jednak kiedy oglądam filmy z ,,przestrogą'' np nie spotykaj się z nieznajomymi, nie czatuj tylko po to aby się spotkać z kimś (przykład film; Cold sweat (2010)) jestem nafaszerowana tą przemocą ale mam obraz w głowie co się stanie jak zrobię z w/w przykładów.
Na podstawie tego filmu można stwierdzić oczywiście, że korzystanie z taksówki jest w 100% normalne, lecz motyw tego mężczyzny-psychola daje do myślenia, że różni są ludzie i trzeba uważać bo nie wiemy jakie mają drugie oblicze.

ocenił(a) film na 6
DzielnaKasia

Ale skoro wszystkie ofiary wsiadały do taksówki to przecież było wiadomo że mordercą jest taksówkarz, lub ktoś podszywający się pod niego (tak było chyba w przypadku naszego porywacza-gwałciciela-mordercy). Jeżdżąc tyle lat tą samą taksówką w końcu prędzej czy później by wpadł, gdyby to było w rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones