PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809297}

Ekspedientki

Ladies in Black
6,3 2 616
ocen
6,3 10 1 2616
Ekspedientki
powrót do forum filmu Ekspedientki

Mimo, że to Lisa jest główną postacią filmu, nie narzuca się, jej historia płynie paradoksalnie gdzieś w tle, a na pierwszym planie przewijają się historie innych bohaterów - każdy jest jedyny w swoim rodzaju i mimo wad, zaskarbia sobie sympatię i zaufanie widza. Ciekawie zarysowana panorama Sidney roku 1959 roku, do tego niesamowite i piękne stroje wyjęte prosto z lat 60 - cukiereczek! Warto zwrócić uwagę na genialną postać panny Cartwright - w filmie pojawia się zaledwie kilka razy, ale to ona jest dobrym duchem tej opowieści :)
Film nie dla osób z nietolerancją słodkości!

ocenił(a) film na 6
Marida427

Bardzo dobrze to ujęłaś. Nic dodać nic ująć.

ocenił(a) film na 6
Pawel_Turulski

Dzięki ;)

Marida427

Zazwyczaj nie szukam tego typu filmów, ale wpadłem na niego przypadkiem i w sumie bardzo fajna historia.

Marida427

dobrze napisane,
bardzo przyjemny film, przesympatyczny i bez niepotrzebnych sensacji :)

ocenił(a) film na 8
Kasha

Już dawno nie widziałem tak sympatycznego i optymistycznego filmu, w tamtych czasach na antypodach, w przeciwieństwie do niektórych krajów europejskich żyło się całkiem fajnie.

ocenił(a) film na 8
Marida427

Zgadam się! Film przeuroczy i bardzo optymistyczny. Bardzo przyjemnie się go oglądało. Piękna moda lat 60! Kocham sukienki więc dla mnie gratka! Mała czarna i czerwona szminka...i te małe szpileczki... ach :) ....chciałabym chociaż przez chwilę pracować w tamtych latach w takim sklepie :))

sylsob1

spodobał mi się moment gdy pianista szykuje dłonie na otwarcie drzwi i wpuszczenie klientów
by wszyscy weszli przy akompaniamencie muzyki :)
niby drobiazg taki :)

ocenił(a) film na 8
Kasha

Tak, takie małe smaczki podkręcają klimat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones