PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571031}

Mój tydzień z Marilyn

My Week with Marilyn
6,5 59 498
ocen
6,5 10 1 59498
6,0 27
ocen krytyków
Mój tydzień z Marilyn
powrót do forum filmu Mój tydzień z Marilyn

Niestety rozczarowałam się charakteryzacją Michelle Williams.. jeśli ktoś szuka wizualnego podobieństwa to oprócz blond włosów nie znajdzie go. A szkoda, bo już pierwsze ujęcie pozostawia niesmak na cały film.. za małe oczy, za duże usta...

ocenił(a) film na 7
CiSzA_2

Niestety zgadzam się. Mimo, że uważam, że Michelle jest dobrą aktorką, to brak bardzo dużego podobieństwa do Marylin mi przeszkadzał. Z drugiej strony, może bardzo trudno było znaleźć kogoś bardziej podobnego. Co do jej gry to skoro jest nominowana do Oscara :) to musiałby dobra... ale jednak, nie widziałam tam Marylin, tylko jakąś wersję Michelle. Może poza kilkoma scenami...

ocenił(a) film na 7
CiSzA_2

w pewnym sensie masz rację, jednak mnie bardziej rzucał się w oczy brak tak typowych min i gestów Marylin, nie trzeba być kserem w 100% ale Merlin jest jak Michael Jackson, ikona której tiki, triki zna każdy fan kina.. dla mnie Wiliams grała jak gdyby nie nadążając.. jak gdyby robiła wszystko w zwolnionym tempie..

ocenił(a) film na 4
CiSzA_2

jestem tego samego zdania, Williams nie jest podobna do MM.

Na pocieszenie można dodać, że Marylin ciężko zagrać, bo to kwestia nie tylko wyglądu, ale też tej całej, a nieuchwytnej fotogeniczności i telegeniczności, które sprawiały, że stając przed kamerą była jedyna w swoim rodzaju

vivi86

100% racja, MM nie da się "podrobić".

Czasami powracam do niektórych filmów, jednak po przeczytaniu "Skłóconej z życiem" do tego już nie wrócę..

ocenił(a) film na 5
CiSzA_2

Mhm, Scarlet Johansson bardziej by pasowala z wygladu do tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones