PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571031}

Mój tydzień z Marilyn

My Week with Marilyn
6,5 59 498
ocen
6,5 10 1 59498
6,0 27
ocen krytyków
Mój tydzień z Marilyn
powrót do forum filmu Mój tydzień z Marilyn

nic ciekawego

ocenił(a) film na 6

zawiodlam sie niestety, dosc nudny, nie zrobil na mnie wrazenia. M. Williams chociaz zagrala dobrze nie pasuje mi totalnie do tej roli. Juz bardziej pasowalaby np. Scarlett Johansson

ocenił(a) film na 6
monisia233

no nie, nie Scarlett. Akurat ta aktorka bardzo dobrze zagrała. Ale film dno! Biorąc pod uwagę obsadę to już w ogóle.. Dałem 6 za zdjęcia

ocenił(a) film na 6
qubson

zagrała bardzo dobrze , z tym sie zgadzam. ale jakos nie pasowala mi na marylin wogole. nie moglam jej wogole utożsamić z tą postacią. Może dno to za mocno powiedziane, ale kiepski conajmniej

ocenił(a) film na 6
monisia233

No mocno powiedziałem, pewnie, że nie dno. Kiepścizna i tyle. Ja na początku też nie mogłem utożsamić jej z postacią jakoś ale w sumie nie była zła. Mi z wyglądu jakoś nie pasowała trochę.

ocenił(a) film na 3
monisia233

Zgadzam się w 100%. Williams nie ma w sobie nic z Marylin Monroe. Myślę że może aktorsko ok, ale brak jeszcze tego czegoś, może tej delikatnej urody albo chociaż podobieństwa do oryginału.. Czekałam na ten film i niestety Williams mi wszystko psuje w tym filmie.

ocenił(a) film na 6
vicky_filmaniak

Ale kto lepiej by zagrał od Williams? Może Scarlett Johansson jest do MM bardziej podobna, może nawet od Williams ładniejsza, ale poza tym to drewno. Nie można mieć wszystkiego i czasami trzeba postawić na mniejsze zło. Być może tak zrobiono właśnie w tej sytuacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones