PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569227}

Muzyka jest wieczna

The Music Never Stopped
7,3 1 877
ocen
7,3 10 1 1877
Muzyka jest wieczna
powrót do forum filmu Muzyka jest wieczna

Genialny film

ocenił(a) film na 10

Film świetnie wyreżyserowany z cudownym scenariuszem i fantastyczną grą aktorów - wszystkich aktorów a w szczególności Pana Simmonsa! Ten film to perełka kina dramatycznego i poniekąd kina familijnego. To trzeba zobaczyć pamiętając o chusteczkach, których ja zużyłem trzy ... Kocham ten film!

ocenił(a) film na 7
RoTeL

Dodam jeszcze że muzyka zrobiła swoje.

ocenił(a) film na 10
jack78

Cóż mogę odpisać szczególnie, że muzyka w moim życiu muzyka rockowa jest podobnie ważna jak w życiu głównego bohatera ... Tak muzyka jest super i potwierdzam to jako 60-letni fanatyk King Crimson, Led Zeppelin, Yes a obecnie Asian Dub Foundation, Candlebox , ColdPlay, Kings Of Leon. Pozdrawiam wszystkich kochających KINO i MUZYKĘ i to nie tylko rockową!

ocenił(a) film na 7
RoTeL

Zgadzam się, że film świetny. I inny... Subtelny, z niesamowitym tłem muzycznym.
Szkoda, że tak niewiele osób chyba go zna.

ocenił(a) film na 9
Offi

No wlasnie...Film moim zdaniem niesamowity. W powazne tresci zgrabnie wpleciony zart, ktory wywolal u mnie szczery usmiech. Dramatycznosc dobrze wywazona. Tak musi byc, bo inaczej wychodzi opera mydlana, tu nie popelnili tego blendu. Lubie muzyke z tamtych lat i to jest kolejny plus. Nie tylko dla studeniow psychologii itp, lecz dla kazdego, ktory lubi sie pozastanawiac.

Offi

zgadzam się i polecam :)

ocenił(a) film na 7
RoTeL

TAK TAK DOBRE KINO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones