PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788599}
7,3 35 606
ocen
7,3 10 1 35606
1,6 9
ocen krytyków
Na układy nie ma rady
powrót do forum filmu Na układy nie ma rady

No bo jeżeli Czaja potrafi w kilku zdaniach omówić sens filmu i logicznie wyjaśnić sprawę lajków, wysokich ocen i hejtera hizycca to dlaczego masochista tego nie zrobił???! Taki tępy czy też celowo manipulował? Do tego masochista na swoim vlogu jest jakiś taki zarośnięty, niedomyty, gada nie wiadomo o czym więc sorry... o czym tu dyskutować

ocenił(a) film na 1
Jacek_Mch

Jak tam wakacje Piotr?

Lukasz_Broda

Piszesz per "Piotr" do Jacka... hm, ciekawe, widać twoja obsesja na punkcie mitycznego "Pana Piotra" trwa w najlepsze...
a to już jakieś 9 lat...

Naprawdę nie jest ci wstyd robić z siebie dzbanka widząc w każdym tego scenarzystę?
Nie widzisz tego że coś jest z twoja psychą nie tak?

Rozumiem, "Pan Piotr" gdzieś w świecie, a ty na d... przy kompie - to może frustrować, ale w końcu to nie jego wina, że z ciebie taka życiowa niedorajda i to jeszcze pisząca do każdego kto tu napisze prawdę per Piotr...

ale skoro twoja spaczona świadomość, że jesteś w kontakcie ze swoim idolem pomaga ci w walce z tą obsesja to mów nawet do swojej matki "panie Piotrze", kogo to w sumie obchodzi, skoro ci to pomaga.... jakoś trzeba się w końcu leczyć

Pewnie lepsze to niż jakieś psychotropy popisać do ludzi "jak tam wakacje Piotr", jak tam święta Piotr, jak tam weekend Piotr etc, itp, itd...

Tylko czy to spowoduje, że kiedykolwiek wyzdrowiejesz? Śmiem wątpić

ocenił(a) film na 1
Szeryf_portalu

Kurcze, te twoje komentarze są na serio zabawne. Aż dziw, że filmy nie są.

Lukasz_Broda

dla smutasów nie są, dla normalnych ludzi nawet bardzo, ale skoro jesteś taki cool, taki "lepszy" to może pokaż temu mitycznemu panu Czai, którego tu obrażasz chyba ze 30 fejkowych profili jaki z ciebie "gość" i znawca filmu i sam napisz i jakiś wyprodukuj,
no ale żeby cos napisać, i znaleźć producentów i dobrych aktorów to trzeba jednak mieć coś w głowie, byle miernota niestety może jedynie zostać hejterem na filmwebie, co też w na swój sposób jest zabawne

ale zapewne TY nie jesteś miernotą i NA PEWNO stworzysz TAKI scenariusz, że pan Czaja wpadnie w depresję gdzieś tam na Karaibach
Wierzę w CIEBIE, tylko jakoś się podpisz, żebyśmy wiedzieli, że jakiś oskarowy hit to właśnie TWOJE dzieło!
Czekam pełen nadziei!!!!

ocenił(a) film na 1
Szeryf_portalu

"jaki z ciebie "gość" i znawca filmu i sam napisz i jakiś wyprodukuj" Nie wiem czy ze mnie jest "gość" czy znawca filmu, ale na pewno jest ze mnie widz a widz jest po to by oceniać filmy, które oglądał.

Lukasz_Broda

Wątpię czy ten film oglądałeś to po pierwsze.
Po drugie to jaki jest film to może oceniać sobie każdy, tyle, ze ty nie oceniasz tego filmu tylko cały czas bredzisz o scenarzyście, piszesz do ludzi per Piotr, a to nie ma nic wspólnego z oceną!
To nie jest żadne ocenianie filmu z twojej strony tylko jakaś twoja psychiczna przypadłość na punkcie tego gościa!
K... przez 5 lat siedzieć na forum tego filmu i ględzić o scenarzyście albo pisać "Piotr" do każdego, kto tu ma inne spojrzenie na ten film niż ty...,
To NIE JEST normalne.
No może jest ale to tylko dla ciebie, ale chorzy ludzie nigdy nie widzą, ze są chorzy, a już narcystyczni psychopaci w szczególności
Nie wiem kim jesteś i w sumie mało mnie to interesuje, ale jedno wiem NA PEWNO - masz psychiczny problem z p. Czają, nie wiem na jakim punkcie, skąd twoja obsesja ale to fakt.
Facet to nawet może być dumny, że na filmwebie jacyś kolesie wariują na jego punkcie i siedzą na jego forach dniami i nocami wszędzie go widząc... chłopie, radzę wizytę u dobrego specjalisty, i wcale nie piszę tego z ironią

Szeryf_portalu

Bo tu nawet na ironie nie ma miejsca. Koleś dzisiaj był tu już o 7 rano. Kiedyś też nie wierzyłem, ze to możliwe, ale niestety jest

Perbees

sorry, że wciskam się w dyskusję, ale znowu muszę podbić pozytywne posty bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor, mmhunter, orlagura etc podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić) Ten koleś dostał obsesji na punkcie scenarzysty tego filmu i siedzi tu od 6 lat codziennie

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić) - a dlaczego? Bo ktoś dzisiaj napisał coś pod pozytywnym tematem, a czujny retboor/antypit/orlagura od razu zareagował - czyli niezbity dowód na to, że ten bidny chory psychicznie koleś siedzi tu i czuwa 24/h!!1
niezłe jaja co?.

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić) - a dlaczego? Bo ktoś dzisiaj napisał coś pod pozytywnym tematem, a czujny retboor/antypit/orlagura od razu zareagował - czyli niezbity dowód na to, że ten bidny chory psychicznie koleś siedzi tu i czuwa 24/h!!1
niezłe jaja co?.

ocenił(a) film na 1
Szeryf_portalu

Za to pan Czaja (chyba) dobrowolnie wybrał karierę filmową i raczej wiedział, że to zawód, w którym produkt trafia do widza i jest oceniany.

ocenił(a) film na 1
Szeryf_portalu

Ja nie wybrałem takiej ścieżki kariery więc nie muszę nic pisać/produkować/reżyserować. Jestem widzem i moją powinoscią jest jedynie ocenianie.

Lukasz_Broda

najwygodniejsze tłumaczenie wszelkiej maści miernot

ocenił(a) film na 1
Bslagura

Masz rację. Trzeba być miernotą, by wykłócać się z jakimś typem, zaniżającym poziom polskiej kinematografii i zakładającym rocznie kilkadziesiąt kont, by podwyższać oceny swoim gównianym dziełom. Wyobrażam sobie tak zachowującego się Scorsese xdd

Lukasz_Broda

zadajemy pytania pod każdym twoim wpisem z każdego z twoich fejkowych kont - podaj JEDEN dowód, że p. Czaja zakładał czy zaklada jakiekolwiek konto

Czekamy na odpowiedź. JEDEN dowód, może jakieś zdjęcie, zrzuty ip, jakiś filmik, COKOLWIEK! czekamy Z NIECIERPLIWOŚCIĄ panie nie -miernota hahaha

ocenił(a) film na 1
Perbees

Tu nie można wysyłać zdjęć, zrzutów i filmów, więc niech każde z twoich i twoich kolegow kont, poda swoje adresy e-mail. Wtedy posprawdza się adresy IP.

ocenił(a) film na 1
Lukasz_Broda

I oczywiście żadne z kont nie udostępnia swoich ocen. Co za zbieg okoliczności.

Lukasz_Broda

A dlaczego perbees ma ci coś wysyłać?
To ty twierdzisz, ze tu jakiś pan Piotr działa - skoro twierdzisz to pokaz dowody!
A dopóki nie masz tych "zrzutów, adresów IP itd" to siedź cicho, a nie pomawiaj bez dowodów.
Jak będziesz miał i okaże się że cokolwiek do tego pana należy to wtedy pisz do takiego Piotr. Ale ty żadnych dowodów nie masz tylko pomawiasz, bo jak ci już powyżej napisałem masz obsesję na punkcie tego scenarzysty
A, i co ma pokazywanie ocen do czegokolwiek? Zresztą założyciel tematu Jacek i prawie wszystkie profile które napisały coś pozytywnego nie ukrywają ocen - tak czy nie? To o co ci chodzi? I jaki to ma związek z czymkolwiek?
Nie mydl ludziom oczu nic nie znaczącym głupotami

ocenił(a) film na 1
Szeryf_portalu

XDDD Dobrze się bawisz.

Lukasz_Broda

on się nie bawi, on ciebie logicznie zapytał a ty zagoniony w kozi róg nie masz już argumentów i odpowiadasz w wybitnie inteligentny sposób... buhahahaha

ocenił(a) film na 1
Bslagura

Podpowiem tylko, że będziesz bardziej wiarygodny stawiając więcej ocen 7,8,9. 52% to 10/10, nawet dziecko się na to nie nabierze.

Lukasz_Broda

tak, na pewno, facet ma 1000 żyć i 1000 avatarów, a każdy stawia tu 10 - "prawo lukasza_brody"... koń by się uśmiał,

a na pewno by się uśmiał z tego, jak pozytywni ludzie przerobili hejtera, który postawił 12% ocen "1" ... no powiedzmy 10% czyli 3000(!!!) bo te 2 procent to naiwniacy co wierzą w manipulatorów typu masochista

Lukasz_Broda

zwłaszcza że ja w przeciwieństwie do ciebie _uczciwy użytkowniku" nie dałem temu filmowi żadnej oceny i co??? kto tu jest oszustem panie lukasz_broda pseudo "jedynka z automatu dla każdego filmu p. Czai"? alias "wstaję codziennie żeby sprawdzić, czy ktoś tu pozytywnego tematu nie skomentował"...

ocenił(a) film na 1
Bslagura

"jedynka z automatu dla każdego filmu p. Czai" Ziom, żeby oceniać każdy film z automatu, to musiałbym się Czają interesować a ja dla beki obejrzałem jeden jego film a z tobą piszę, bo ta konwersacja mnie śmieszy a najlepsze jest to, że się nie skończy, bo ty nigdy nie przestaniesz odpisywać :DDDD

Lukasz_Broda

tak, dla beki przez wiele lat siedziałeś na jego forum (obecnie już, zablokowano komentarze) na forum kaca i teraz od 4,5 roku na forum Na układy... naprawdę, wcale, ale to WCALE facet cię nie interesuje,... no W OGÓLE!!! HAHAHA

podobne myślenie masz , jak Lloyd Christmas w Głupim i głupszym 2 co "dla beki" 2 lat udawał roślinę... naprawdę bardzo "inteligentna beka", gratuluję...

Bslagura

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Lukasz_Broda

sorry, 20 lat udawał roślinę, naprawdę udał mu się "dowcip" tak jak tobie 4,5 roku siedzenia na tym forum

ocenił(a) film na 1
Bslagura

Eh widzę, że moje knowania są zbyt słabe na twój mądry łeb.
Czas wyjawić prawdę:

Tak naprawdę nazywam się Martin Scorsese, jestem amerykańskim reżyserem. Gdy obejrzałem w kinie arcydzieło Czaji, przeraziłem się. Oto pojawił się geniusz, który swym talentem mógł mnie przyćmić.
Tak więc by się ratować, musiałem go niszczyć. Więc trollowałem i przekupiłem wszystkich polskich krytyków filmowych.

Tak, to byłem od początku ja, Martin Scorsese.
Twórca twego bólu i cierpienia Piotr :DDDDDDDDDDD

Lukasz_Broda

no i czekam na odpowiedź o tych ponad 3000 jedynek, tak przecież "uczciwie" postawionych...

ocenił(a) film na 1
Bslagura

Nie ma w tym nic uczciwego. Ludzie bez oglądania dawali 1/10 z uwagi na wasze sztuczne i masowe wystawianie ocen 10/10 :D

Lukasz_Broda

A gdzie jest ta moje "10?????
Może wskażesz mi gdzie i na ile oceniłem ten film???
Widzisz żebym go ocenił ?
Hejterem jesteś średnim ale na detektywa to już się w ogóle nie nadajesz

ocenił(a) film na 1
Bslagura

Hejterem jestem dobrym skoro mi tu odpisujesz od paru miesięcy Piotr :D

Lukasz_Broda

odpisuję żeby był ruch na forum, a nie żebyś sie dowartościowywał, że ktoś ci w ogóle odpowiada. Szczerze mówiąc to wisi mi co tam sobie myślisz, bo pokazuje tylko, że nie jesteś ani obiektywnym widzem, ani tym bardziej uczciwym tylko jakimś dziwnym kolesiem z obsesją na punkcie Czai

ocenił(a) film na 1
Bslagura

To widzę, że film tak słynny, że aż musisz dbać o ruch na forum, by nie było, że nikogo on nie interesuje :P

Lukasz_Broda

no jak ciebie nie interesuje to po ch... odpisujesz i cały czas tu siedzisz?

ocenił(a) film na 1
Bslagura

Bo mnie śmieszy... śmieszycie :))

Lukasz_Broda

ciekawe, jak to "śmieszenie" cię musi intrygować, skoro siedzisz tu od 5 lat... naprawdę to "zupełnie" normalne, że ktoś przez 5 lat siedzi na forum bo go coś "śmieszy"... hm... można poświęcić, tydzień... miesiąc... ale 5 lat... zapewne zwykły "przypadek"

ocenił(a) film na 1
Bslagura

To nie jest przypadek. Co tydzień dostaję za to wypłatę w wysokości 800 tys. dolarów od Martina Scorsese i Stevena Spielberga, którzy są zazdrośni o sukcesy pana Czai.

ocenił(a) film na 1
Bslagura

Plus za każdy wpis mam bonus w postaci np. tygodniowej wycieczki na Karaiby.

Lukasz_Broda

to leć na te Karaiby, po tylu latach trollowania tego filmu dobrze żebyś zobaczył coś więcej niż komputer i 4 ściany chociaż kto w czerwcu lata na Karaiby...

ocenił(a) film na 1
Bslagura

Ej no Piotrek. Ty możesz tu od lat pisać będąc na wakacjach, to ja też tak mogę :D

Lukasz_Broda

tak tak, Piotrek tu jest, na 500 procent, opala się z Elvisem, lukaz_broda ich widział. A tak na marginesie kiedy ciebie tak konkretnie je...ło na punkcie p. Czai? Co w jego osobie cię tak ujęło, że przez 5 lat cały czas opiszesz na jego temat? Jest jeszcze jakaś osoba w twoim życiu, której poświęcasz tyle czasu? Mama? tata? Bo widzę, że "Piotrek" jest dla ciebie najważniejszy

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić

Bslagura

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones