PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527935}

Niesłusznie skazany

The Wronged Man
6,8 3 455
ocen
6,8 10 1 3455
Niesłusznie skazany
powrót do forum filmu Niesłusznie skazany

jaka opowiada ten film - to jest niesamowita, jeżeli oceniać film, dramaturgie akcji, grę aktorów, dialogi itd - to po prostu DNO

ocenił(a) film na 6
PanzerFaust

absolutnie nie masz racji... podejrzewam rutynę w oglądaniu/ocenianiu... ciesz się, że nie musiałeś tego oglądać przez 20 lat, gdzie pewnie przez większość jednak czasu nic się nie działo tylko straciłeś swoją szacowną godzinkę życia... ech...
wydaje się, że film dość dobrze to oddał...

VanKert

moim zdaniem PanzerFaust zdrowo przesadza, polecam obejrzeć film jeszcze raz, teraz jest grany w hbo 14 kwietnia po 20, dokładną godzinę można sprawdzić na stronach internetowych stacji- jest pokazana ramówka

dawgrzesko

trzeba pamiętać, że ten film jest oparty na prawdziwej historii, a życie rządzi się innymi prawami niż akcja np. spidermena. Dlatego ten film posiada dodatkowy ładunek emocjonalny, który jest moim zdaniem atutem tego filmu. Zresztą ten film daje do myślenia, bo coś takiego teoretycznie może zdarzyć się każdemu. I to jest przerażające. Dlatego warto obejrzeć ten film.

kubel

zgadzam się w 100% nie wiem czy też zwróciliście uwagę na to, że film inaczej odbiera się oglądając go w kinie, a inaczej w domowym telewizorze... Filmy psychologiczne i dramaty zdecydowanie bardziej wolę oglądać w domu. mogę jedynie jeszcze raz zachęcić do obejrzenia filmu w HBO

dawgrzesko

To fakt, takie filmy najlepiej oglądać u siebie w domu. Poza tym warto też obejrzeć je po raz drugi.

kubel

no. takie filmy to nie akcja, zawsze coś się znajdzie nowego przy kolejnym oglądaniu. Ja tak oglądam po raz 3 "Czarnego Łabędzia".

tolmik

Przy kolejnym oglądaniu można skupić się na głębszym znaczeniu, zawsze coś znajdzie się ciekawego przy kolejnym oglądaniu.

kubel

mnie pociąga w filmach to, jak nie są do końca jednoznaczne, że można coś dojrzeć przy kolejnym oglądaniu. Wtedy ma sens kupowanie dvd, bo nie odkładasz filmu po obejrzeniu, ale możesz do niego wracać.

tolmik

To prawda, na dvd powinno się kupować właśnie takie filmy, którymi można się długo delektować. W innym razie moim zdaniem szkoda kasy.

kubel

na pewno opłaca się kupować koncerty na dvd, bo można w kółko je oglądać.

tolmik

Tutaj zgadzam się z tobą in 100%, ale nie tylko koncerty można w kółko oglądać. Są filmy, który oglądałem już co najmniej z dziesięć razy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones