PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638037}

Pies-wampir

Vampire Dog
5,0 1 082
oceny
5,0 10 1 1082
Pies wampir
powrót do forum filmu Pies-wampir

własnie obejrzałem leciał w hbo i zastanawia mnie czym wy sie kierujecie ocenianiem fimu
juz sie nadziałem pare razy na oceny z filmwebu w komentarzach było ze film super a niestety nie dało sie obejrzec.
I tu tez lipa kicha a film fajny do obejrzenia w niedzielne popołudnie

ocenił(a) film na 6
zoro27

tak już jest.
Niektóre komentarze są takie jakby je pisali dzieci z pierwszych klas podstawówek.
Film ogólnie niezły, nie jest to arcydzieło ale zwykły film do oglądnięcia.
Jest dużo, dużo gorszych filmów, które mają o dziwo wyższe oceny.
Ja już się przekonałem, że komentarze zarówno tutaj w serwisie filmweb, jak i nawet profesjonalnych krytyków, czasami mają mało wspólnego z jakością filmu.

Pozdro

ocenił(a) film na 7
lukas730

Dokładnie. A film jest fajny i spokojnie do obejrzenia.

ocenił(a) film na 6
zoro27

to film familijny, a pewnie większość ocenia jakby grupą docelową mieli być ludzie powyżej 18. roku życia. Przyjemnie się to nawet obejrzało w niedzielne popołudnie...

ocenił(a) film na 4
MegaTM

Jest o wiele więcej ciekawszych filmów familijnych, nie próbujących śmieszyć aż taką infantylnością. Naprawdę ten film to stek bzdur i nieudolnych inspiracji. Choć można to obejrzeć to odradzam taki pomysł, z całego filmu godny wspomnienia jest tu tylko tytułowy pies. Jeśli chodzi o humor, równie dobrze można włączyć Kevina dziesiąty raz rozśmieszy nas bardziej niż to. Docelowo zakładam, śmieszyć nas tu miało w obu przypadkach podobnie. Fabularne też jest kicha mogli się bardziej skupić na przeszłości psa i jakoś ją przekazać, zamiast tego raczą nas głównie historią o dwóch idiotach pracujących nad jakimś kremem piękności.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
SaoSin

5 to i tak za dużo dla takiego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones