PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559483}

Sekrety i grzeszki

The Dilemma
5,7 13 156
ocen
5,7 10 1 13156
5,3 3
oceny krytyków
Sekrety i grzeszki
powrót do forum filmu Sekrety i grzeszki

tylko końcowa mowa Vince'a z trybuny hokejowej zaleciała jakimś nadęciem
niepotrzebnym :) Poza tym naprawdę porządna produkcja. Humor niegłupi, morały nie
wpychane na siłę łopatą do głowy\, kilka celnych obserwacji życiowych... . Bardzo
przyjmenie się oglądało.

jakubdusza

Zgadzam się z Tobą w 100% i zupełnie nie rozumiem tak niskiej noty ...

jakubdusza

Mi również ten film przypadł do gustu. Świetny Vince Vaughn. Fabuła wciągająca, humor na bardzo dobrym poziomie. Życzyłbym sobie żeby wszystkie komedie takie były.8/10.

ocenił(a) film na 7
jakubdusza

Nic dodać nic ująć! :)

ocenił(a) film na 7
jakubdusza

jest dokladnie tak ja piszesz:) wiecej takich pozycji:):)

ocenił(a) film na 7
jakubdusza

Cóż mogę dodać, chyba tylko to że polecam ten film:)

ocenił(a) film na 7
jakubdusza

popieram opinię, dla mnie to troszkę film niskobudrzetowy, ale lepszy od wielu, wielu innych filmów. Przyjemne lekkie kino. Powstało miłe i sympatyczne kino i nawet nikt nikogo nie musiał zabić. Co prawda nie rozumiem głównego bohatera, po co właził komuś po drzewie na balkon, czemu mu zdemowolował mieszkanie nim skojarzył sobie że przecież właśnie wziął kredyt, czemu nie wytłumaczył po co się włamywał. Nie rozumiem też jak po seryjnym rozkwaszeniu twarzy tak szybko skóra Wincenta tak szybko wracała do zdrowego wyglądu. Ale reszta bardzo w porządku, miło popatrzeć kiedy ktoś jest taki zaangażowany w grze. Doborowy dobór przyjaciół. Jakoś nie potrafiłam ich sobie wyobrazić w trakcie studiów, ale ok, i tak kawł dobrej komedii pomyłek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones