PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36436}
7,3 1 101
ocen
7,3 10 1 1101
Skłamałam
powrót do forum filmu Skłamałam

czarny Bodo!

ocenił(a) film na 6

No wreszcie jakiś film z Bodo w roli czarnego charakteru mi się przytrafił. Doprawdy niesamowicie się to ogląda!

ocenił(a) film na 9
kakin23

Też się cieszyłam, ze w końcu nie jest takim cukierkowym amantem, ale scena w sądzie (a w konsekwencji całe zakończenie) trochę mi tej radości odjęła. Ale nawet z ''poprawną'' końcówką film bardzo dobry i chyba odważny jak na tamte czasy.
Śmieszyła mnie scena na samym początku, kiedy Helena idzie do tego starszego małżeństwa w sprawie pracy, a kobieta odpowiada jej, ''(...)że teraz to o pracę ciężko''. To są chyba prawdy wiecznie aktualne ;)

ocenił(a) film na 8
Azzurro

Co do pracy to zwróciłam uwagę na to samo! :) to coś jak wartości niezmienne: dobro, prawda, piękno i brak pracy:D Też zachwyciłam się Bodo, podoba mi się jego spojrzenie w tym filmie, jest hiptotyzujące i przerażające:) Moimm zdaniem także chyba najlepszy film Smosi, chociaż w tym jak w żądnym innym filmie rzuca się w oczy wielkośc jej nosa. Uwieliam scenę, gdy wyjmuje rewolwer i padają strzały:D

użytkownik usunięty
kakin23

W filmie "Za winy niepopełnione" również zagrał postać negatywną. Treść filmu naiwna, ale Bodo wspaniały (według mnie jego najlepsza rola).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones