PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587931}
6,7 4 400
ocen
6,7 10 1 4400
6,7 9
ocen krytyków
Snowtown
powrót do forum filmu Snowtown

! CIĘŻKA ARTYLERIA KINOWA !!!! to fakt jednakże film jest BARDZO DOBRY ŚWIETNIE ZROBIONY...Obraz narodzin patologi,przemocy,mordu...TO FILM MROCZNY W OBRAZIE,DŹWIĘKU,ZDJĘCIACH,KADRACH,KLIMACIE KTÓRY W MISTRZOWSKI SPOSÓB JEST ZASTOSOWANY I DOPASOWANY...!!! film jest niekonwencjonalny bardzo odważny pokazując nam mroczne strony ludzkiej psychiki.FILM OPARTY NA FAKTACH !!! Z każdą minutą przyciąga jak magnez,kino dla wytrwałych.DOJRZAŁYM WIDZOM POLECAM !!! film z pewnością nie DLA KAŻDEGO....serdecznie pozdrawiam zapraszając na niebanalne kino.

ocenił(a) film na 9
orlando199

Podpisuję się pod powyższą wypowiedzią.

Nie polecam oglądać z kobietą bo może go nie zrozumieć i po pierwszych minutach oglądania stwierdzić, że jest bez sensu, zryty itp.

Film trzeba obejrzeć w całości.

Mi się bardzo podobał i polecam go do obejrzenia.

Halvard

Dziękuję i pozdrawiam !

Halvard

To chyba oczywiste, że film trzeba obejrzeć w całości ;)

Wbrew pozorom kobiety są w stanie zrozumieć coś więcej niż tylko komedie romantyczne.
Film widziałam, jest bardzo dobry.

ocenił(a) film na 9
styropian22

Nie wszyscy oglądają film do końca bo np. im się nie spodobał na początku. Później wystawiają notę i komentarz adekwatny tylko do tych pierwszych minut oglądania.

Halvard

nie no tekst o kobietach nie na miejscu. widziałam dużo zrytych filmów wbrew pozorom. ale na ten muszę się psychicznie przygotować. to na pewno nie jest film na wieczór z popcornem. :) pozdrawiam

imme3

Z popcornem nie, ale z czipsami jak najbardziej.

ocenił(a) film na 7
Halvard

po co ta płciowa dyskryminacja? mi się bardzo podobał film, sądzę że mógłby być dłuższy, pamiętam w nim sporo zbędnych scen, które łącznie z pół godziny miejsca by dały na ciekawsze sceny, min kontynuację tego co widzimy na koniec, skoro 11 morderstw tam było to pokazali naprawdę niewiele, szkoda

ocenił(a) film na 8
Halvard

Dlaczego kobieta miałaby nie zrozumieć tego filmu? Nie rozumiem tego podziału. Jest nie na miejscu.

ocenił(a) film na 9
Halvard

Dałam 9 .Kobieta.

orlando199

Skoro tak sądzisz, to dlaczego mu stawiasz tylko 7,5?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones