PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461560}

Torturowani

The Tortured
6,0 6 368
ocen
6,0 10 1 6368
Torturowani
powrót do forum filmu Torturowani
ocenił(a) film na 1
aabraq

Ja mam na koncie jeszcze Hostel - ktorego nie obejrzalam do konca, no i ten gniot. Ogolnie wystrzegam sie ogladania filmow ktore prezentuja bezsensowna przemoc i tortury, gore nie jest dla mnie.

ocenił(a) film na 10
lonely_stoner

A co było w nim takiego obrzydliwego jeśli można spytać ?

HanaJasmine

Prawda jest taka, że jest to film dla innego typu widza, jeżeli dla kogoś taki obraz jest nieprzyjemny, to nie powinien szukać takich filmów. Osobiście bardzo lubię takie obrazy, wręcz je ubóstwiam. Nie sprawiało mi problemu zjedzenie pizzy podczas seansu, film dodawał apetytu.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
aabraq

Bez przesady, nic specjalnego się tam nie działo. A już na pewno nie było jakoś wybitnie pokazane.

ocenił(a) film na 7
aabraq

Rzuć w takim razie okiem na Ludzką Stonogę .....

ocenił(a) film na 3
aabraq

Też wyłączyłem w połowie.

Film jest bez sensu bo gościo jest chory psychicznie i raczej powinien trafić od razu do szpitala zamkniętego, a nie na rozprawę co od samego początku jest głupawe. Początek musiałby być inny żeby do normalnego widza te tortury miały sens. Dla mnie nie mają.
Może i miałoby sens gdyby nie było motywu z wypadkiem gdzie facet po nim już jest ledwo świadomy.

Więc torturują gościa po wypadku, chorego psychicznie którego dodatkowo być może w dzieciństwie ktoś mocno skrzywdził ( gdzie był ten system wtedy żeby mu pomóc?) i teraz jest taka dziwna sytuacja że ci ludzie sami przełamując bariery i stając się oprawcami sami sobie niszczą życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones