PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015105}
6,3 27 792
oceny
6,3 10 1 27792
6,6 17
ocen krytyków
Uśmiechnij się
powrót do forum filmu Uśmiechnij się

Dobry

ocenił(a) film na 7

Dawka dobrych jumpscare. Polecam.

ocenił(a) film na 7
blaackandyellow

Dopiero wróciłem z kina, potwierdzam.

ocenił(a) film na 8
piotr1983

Tak samo potwierdzam. Moja dziewczyna mało z fotela nie wyskoczyła :)

ocenił(a) film na 7
blaackandyellow

Potwierdzam, całkiem udany horror, z dobrze zagraną główną rolą. Choć nie uniknął kilku głupotek. [Spoiler] Największa, mając tak mocne dowody, że coś jest na rzeczy - samobójstwa następujące po sobie przy świadkach, którzy to następnie też targali się na swoje życie - główna bohaterka nie wtajemniczyła w to więcej osób (choćby dyrektora szpitala, siostry, narzeczonego etc). Ok, była roztrzęsiona i nie myślała logicznie, demon jej przeszkadzał czy coś tam, ale jedyna osoba, która to wiedziała, policjant!!, też nie potrafił zrobić z tej wiedzy żadnego pożytku.

ocenił(a) film na 8
piotrowy

wydaje mi sie, że właśnie na tym polegał cały problem. Tak, jak ona nie do końca wierzyła swojej pacjentce, tak mało kto wierzył jej. Zamiast otrzymać wsparcie, może jakąś pomoc, jak to zwalczyć pozostała sama. Ba, nawet policjant wszystko popsuł.

ocenił(a) film na 4
blaackandyellow

Kilka jump scare'ów było strasznych, ale potem robi się to męczące. Klimat horroru jest zresztą psuty okropnymi cięciami, dziwnym montażem i bazowaniem na kliszy głupich decyzji i izolowania osób wiedzących coś o zjawiskach paranormalnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones