PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1229}

Wichry namiętności

Legends of the Fall
7,7 98 950
ocen
7,7 10 1 98950
6,3 15
ocen krytyków
Wichry namiętności
powrót do forum filmu Wichry namiętności

najpierw jeden z braci w padł by w ogien by uratować drugiego a potem z innym z bracmi by sie pozabijali
i ta scena ich ojca twardy facet a pod koniec wyglada jakby lokomotywa po nim przejcechała nawet nie oglądnąlem do konca bo nudny jak kijjjjj wyłączylem jak póścili nastepne reklamy ...ile trwały reklamy pewnie z pół godziny

ocenił(a) film na 9
konrii_2

mi się bardzo podobał ten film...może ty nie gustujesz w takich gatunkach ale inni z pewnością.na tym zresztą polega melodramat:nagła zmiana sytuacji,postaci....

ocenił(a) film na 8
konrii_2

Kolejny twój post czytam i z czystym sumieniem: jesteś idiotą...

GodFella

idz ty buraku...obejrzyj spidermana... (film jest piękny i ni hu hu nie przynudza)

ocenił(a) film na 6
Majka_6

Może mi ktoś wytłumaczyć, o co chodzi w zdaniu- "najpierw jeden z braci w padł by w ogien by uratować drugiego a potem z innym z bracmi by sie pozabijali "? Za niskie IQ mam i się trochę połapać w nim nie mogę :)

To się nazywa wypowiedź na poziomie... Nie ma co...I Wy się dziwicie, że ten ktoś się na WN nudził? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones