PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391799}

Wiem kto mnie zabił

I Know Who Killed Me
4,8 10 864
oceny
4,8 10 1 10864
Wiem kto mnie zabił
powrót do forum filmu Wiem kto mnie zabił

Mnie się ten film bardzom podobał. Widzę, ze jestem jedną z niewielu, ale co tam.

ocenił(a) film na 10
tusia_love

MNie takze sie bardzo podobał x)) po prostu film jest dla kumatych hah [!] powtarzam sie al eto prawda :P

anula104

A mi się film nie podobał. Był wręcz żałosny, a panna Lohan udowodniła, że marna z niej aktoreczka.....nic dodać nic ująć po prostu ten ,,film" (o ile można nazwać go filmem)okazał się wielką błazenadą. 0/10

ocenił(a) film na 10
rose_4

Widac ze przez lindsay lohan nie podobal ci sie film.. nie lubis zjej to takze jej filmow nie lubisz..;/ emm.. wg mnie Lohan jest bardzo dobra i lepsza aktorka niz piosenkarka.

ocenił(a) film na 1
anula104

Ja lubię Lohan ale ten film mi się nie podobał.

ocenił(a) film na 8
anula104

zgadzam się ,że to film ciężki ,bo tylko dla kumatych[!]

ocenił(a) film na 4
Victoria_11

Ale ten film nie podoba się też sporej części 'kumatych'.

Osobiście jestem ciekaw jak osoby uważające film "Wiem, kto mnie zabił" za pogmatwany, ale dobry poradzą sobie z takimi tytułami jak "Hypnos", "Memento", "Prestiż" i ostatnim, który jako jedyny z tych tytułów wydał mi się niespójny - "Lęk skrada się w milczeniu".

Zanim ktoś zasugeruje, że to produkcja, którą docenią jedynie kumaci, niech napisze jak sobie poradził z innymi 'zakręconymi' obrazami, jak np. produkty Lyncha, "Efekt motyla", "Mechanik", "Palimpsest", "Donnie Darko". Wtedy użycie tego zwrotu będzie uzasadnione.

anula104

hej, nie jesteś sam - ja też 10/10 :D świetny oniryczny horror - że horror to zdecydowanie, i klimat niezły...

tusia_love

Żałosny, przereklamowany i poniżej oczekiwań

ocenił(a) film na 5
tusia_love

tusia love

Skoro film Ci się "bardzo podobał" to powinnaś była wystawić ocenę 8 - bardzo dobry.

10/10 to Arcydzieło, wg mnie "Wiem kto mnie zabił" nie zasługuje na miano arcydzieła np przy takich filmach jak "Skazani na Shawshank" czy "Kill Bill".

Ale to moje skromne zdanie.

mmoonniikkaa

O losie Kill Bill arcydziełem? Z której strony?:o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones