PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775396}

Wyleczeni

The Cured
5,3 2 633
oceny
5,3 10 1 2633
5,0 7
ocen krytyków
Wyleczeni
powrót do forum filmu Wyleczeni

Oglądając "The Cured" zobaczymy inne spojrzenie na zombi, niż zazwyczaj. Film nie zaczyna się bezsensownym rozlewem krwi i jakimiś płytkimi dialogami w stylu "o matko i co teraz będzie zabiją nas...". Mamy natomiast pochylenie się nad problemem, problemami. Film został sklasyfikowany jako horror. Przewija się gdzieś tam ten horror ,ale więcej jak dla mnie było dramatu,thrillera odrobina psychologi i dopiero horroru, co zresztą jak dla mnie było na plus.

ocenił(a) film na 7

dokładnie tak. Bardzo rzadko do tematyki zombie (równie moim zdaniem nudny temat co vampiry) podchodzi się z takiej ciekawej, interpersonalnej a zarazem społecznej strony. Myślę że 7 (film dobry) to idealna ocena dla tej produkcji.

ocenił(a) film na 7
kuba1235

Też uważam że jest to najlepszy film o zombich jaki oglądałem.Właściwie nie tylko dla fanów zombich gdyż ujęcie tematu było bardzo bardzo interesujące.Gdybyśmy zamiast podmiotu filmu(zombie) mieli jakąś mniejszość byłby bardzo ciekawą socjologiczną pobserwacją funkcjonowania społeczeństwa.Jego lęków,postrzegania i budowania stereotypów ,napędzania nienawiści itd. Polecam nie tylko fanom.Zastanawiałem się nawet nad 8 :-)

ocenił(a) film na 6
dzinio

Równie dobrze, to mógłby być film o alkoholikach czy narkomanach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones