Dichen Lachman

6,6
2 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dichen Lachman

Jeżeli jej uroda na ekranie nie jest efektem ton makijażu oraz grafiki komputerowej to mogę z pełnym przekonaniem napisać , że jej orginalna uroda jest jedną z piękniejszych na świecie !!!

plaZmus92

a ja delikatnie mówiąc, uważam, że jest bardzo nieatrakcyjna z twarzy. Dla mnie wygląda jak z jakąś poważną chorobą psychiczną.

Binula

A ja lubię placki ;P

Binula

Muszę się zgodzić, w Last Resort wygląda jak jakaś szczuro-fretka

plaZmus92

Jest egzotyczna, ale bardzo brzydka moim zdaniem.

DagnaMara

też tak myślę

DagnaMara

Nie wiem co myśleć, ale nie znaleźliby kogoś lepszego do roli Anyi z the 100 ;]

DagnaMara

jest egzotyczna, ładna i świetna w The 100. Amen!

plaZmus92

O gustach się nie dyskutuje, ale w tym przypadku mamy znacznie odmienny !!!

plaZmus92

Bardzo oryginalna uroda. Ale przestałbym oglądać filmy gdyby tam grali tylko aktorzy jak z Photoshopa. Jest bardzo ładna, ale nie w moim guście. Choć gdybym ją spotkał na ulicy to kto wie. Człowiek ma jednak trochę spaczony gust przez media :)

plaZmus92

No bez żartów. Dziwna i wygląda jak po nieudanej operacji nosa.

plaZmus92

Pewnie w Katmandu jest uważana za bardzo ładną. Ma świetną figurę i egzotyczne rysy, które są podkreślane makijażem w zależności od potrzeb danej produkcji. Dlatego na niektórych zdjęciach wygląda jak modliszka (twarz w trójkąt) a na innych niemal europejsko. Dla reżysera taki wachlarz możliwości to spora zaleta :)

roball_2

Dokładnie zgodzę się nie jest pięknością, jednak swoją urodą przyciąga uwagę i uważam to jest jej plus :)

plaZmus92

Jej uroda jest wynikiem mieszanki tybetańskich i australijskich genów - nie jest "ładna", jest kontrowersyjna i nieprzeciętna i przez to własnie - piękna.

plaZmus92

Tak żem myślał że będą zachwyty, dla mnie brzydka, jakby zdeformowana

plaZmus92

W Severance piękna jako brunetka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones