Jake AbelI

Jacob Allen Abel

7,5
3 578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Abel

Czy on dostanie kiedyś rolę pozytywnego bohatera? Ja rozumiem, taki urok bad-boya, ale co film włączam, to albo zdrajca, albo zły, albo cham, albo coś w tym guście... Serio, co następme? Główna rola w młodzieżowej ekranizacji biografi Hitlera?

aka13

Trochę racji masz ^^ W "Przebłysk geniuszu" ma pozytywną rolę, ale jest go trochę mało... Filmów z Disneya Ci nie polecę... W ekranizacji "Intruza" gra charakter na +, ale okroili jego udział do minimum... Generalnie ten film mnie bardzo zawiódł, więc nie mogę zachęcić. W 'Dzikich łowach' też jest w porządku. Na ekranie widać go całą jedną minute ;/ (film nieciekawy...)
Liczę na to, że dostanie rolę w filmie, w którym naprawdę będzie mógł się sprawdzić. Teraz dostał angaż do 'Ghost of the Pacific' (u boku Feltona). Myślę, że to może być to...

użytkownik usunięty
aka13

Wiem, że od założenia tematu minęły już 4 lata, ale pragnę zauważyć, że zagranie głównej roli w "młodzieżowej ekranizacji biografii Hitlera" byłoby strzałem w dziesiątkę. Mógłby być Oscar :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones