Jennifer ConnellyI

Jennifer Lynn Connelly

8,1
37 222 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Connelly

piękna i zmysłowa świetnie zagrała w filmie piękny umysł
zna ktoś filmy o podonym wątku?

użytkownik usunięty
celcik21

"Wyspa tajemnic" jest identycznym filmem

dzięki za odpowiedź ale ten film jest straszny , tak słyszałem więc raczej go nie oglądne

celcik21

"Wyspa tajemnic" nie jest wcale strasznym filmem. To mieszanka dramatu, kryminału i psychothrillera. Film jest genialny, cudownie zagrany i poprowadzony. Wymaga myślenia i skupienia. No i z pewnością nie jest to film na jeden raz. Osobiście "Wyspę..." obejrzałem... oj, nie chcę przesadzić, ale na pewno 15 razy. Warto!

A w kwestii Jennifer, piękna kobieta. Po "Requiem..." się w niej zakochałem, za jej dziewczęcość i delikatność. No i urodę rzecz jasna.
I prośba do adminów: zmieńcie fotkę na profilu Jennifer, ten fotogniot zabija prawdziwą urodę.

Lukas_Art

oki dzięki spróbuje się przełamać i oglądnąć ten film

Lukas_Art

Dokładnie to samo chciałem napisać, zmieńcie tę fotkę bo faktycznie jest nieciekawa.Wogóle nie oddaje jej piękna ba...ona nawet nie jest na niej podobna do siebie. Co do requiem i dziewczęcości to prawda, wyglądała tam prawie jak nastolatka biorąc po uwagę , że miała już trzydziestkę.Widziałem z nią prawie wszystkie filmy i z tych starszych to jak dla mnie w Hot spot wyglądała niesamowicie i tak niewinnie.Wzroku nie mogłem od niej oderwać.

No nie wiem czy tak identycznym ale cos jest na rzeczy. Jedno jest pewne - film jest bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones