Julia Ormond

Julia Karin Ormond

7,6
5 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Ormond

Tylko, że w przeciwieńtwie do niego, strasznie szybko się starzeje. Powinna załatwić sobie dobrego chirurga plastycznego, bo niedługo role się skończą. To rada przyjaciela - poznaliśmy się gdy wytórnia wysłała mnie do Stanów.

annowak11

niektorzy kosztem ról wolą zestarzec sie z godnoscia... wg mnie jest piekna :)

Byku

Prawdziwe piękno to coś więcej niż zewnętrzna powłoka. Julia Ormond była piękna, jest piękna i będzie piękna.

annowak11

La Pier ma rację w 100%i wychodzi na to że Julia ma trochę oleju w głowie w przeciwieństwie do innych.

annowak11

To prawda, zaskoczyla mnie w Buttonie ilosc zmarszczek na jej twarzy. Nadal jest piekna, niemniej smutno mi sie zrobilo - czas nie ma litosci. Pamietam ja z m.i z Wichrow namietnosci, zastanawiam sie, czy role w Buttonie zalatwil jej Brad?

annowak11

E-tam. Widziałeś ją w "Dochodzeniu"? Kurcze - naprawdę życzę Ci, żeby Twoja żona w wieku 43 lat wyglądała choć w połowie tak atrakcyjnie :)

annowak11

A ja jestem potomkinią Królowej Wiktorii i właśnie kręcę film w Hollywood grając w nim główną rolę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones