Mario Casas

Mario Casas Sierra

8,3
10 754 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mario Casas

Pierwszy raz go widzę. Gra dosyć dobrze. Zobaczymy jak będzie dalej.

Diretto

Zagrał też w Trzy metry nad Niebem, gdy film uzyska jeszcze więcej rozgłosu, nie opędzi się od fanów. El Barco nie widziałam, ale w tres Metros sobre el Cielo pokazał klasę . O i przypomniała mi się czyjaś wypowiedź na jego temat że Mario Casas jest nowym Antonio Banderasem :)

mystic.

To już obraza dla Banderasa moim zdaniem. Oglądam teraz El Barco i jak dla mnie bardzo słabo tam wypada zresztą jak większość ekipy. Może to kwestia scenarzysty, że mu napisał taką ckliwą postać ale do Banderasa to jeszcze daleka droga.

mystic.

chyba cię poj*bało.Banderas nie może równać się z Casasem . On Jest jeden i jedyny taki wspaniały. Kocham Go <3

Diretto

Też po raz pierwszy zobaczyłam go w tym serialu i muszę przyznać że im dłużej go oglądam tym szybciej zwala mnie z nóg :)

Diretto

Ja pierwszy raz widziałam go w Mentiras y gordas [Seks, kłamstwa i narkotyki],co prawda grał tam geja, ale zachwycił mnie rolą, potem wpadłam na niego przy El barco, które zaczęłam oglądać ze względu na Blancę Suárez i "zakochałam się w nim" ;) Potem strzał padł na Tres metros sobre el cielo - kolejna genialna rola, obejrzałabym inne filmy, ale niestety mój hiszpański nie jest na tak wysokim poziomie, a nie wszystkie filmy są tłumaczone.

Myślę, że może zrobić wielką karierę i wybić się z tego hiszpańskiego światka, gdzie głównie jest znany ;)

Esency

Ja na razie widziałam go w El Barco i Mentiras - dwie, kompletnie różne role, zagrane bardzo ciekawie, bez śladu fałszu. Jak dla mnie, on ma talent.

Diretto

warto zobaczyć go też w Paco i jego ludzie. jego gra aktorska jest przekonywująca w każdej roli. sam serial tez polecam bo jest super.

chicaaga

Uważam, że idealnie dobrali go do roli Ulisesa. :)

Magadan

Jak dla mnie ten aktor jest cudowny. W każdej roli myślę że się sprawdzi bo ma coś w sobie, co przyciąga, a poza tym w życiu chyba jest takim pozytywnie zakręconym facetem, z tym swoim seksownym uśmiechem co widać na filmikach :-). W roli Ulisesa jest świetny, a w filmie trzy metry...po prostu mega:-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones