Mark FrankelI

7,6
32 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Frankel

Fajny serial ten "Łowca Przygód" pamietam ze byl emitowany na TVN lub tym tworze sprzed ery TVN bodaj TV Wisła Sam juz nie pamietam :) I Mark Frankel juz prawie 10 lat nie żyje??:( [']['][']

Zeke

Niom :( A dywagowano, że zrobi karierę w stylu Hugh Granta...

Boora

[']











Zeke

tak,tez oglądałam z zapartym tchem i po tylu latach chętnie obejrzałabym znowu.Mark Frankel z tego co wiem był dobrze zapowiadającym sie aktorem,tragiczna śmierć przekreśliła wszystko.

Zeke

Polsat nie TVN

giovanni50

Bankowo TVN...Polsat puszczał seriale z innej wytwórni i odrobine starsze - The A Team, McGyver, Gliniarz i Prokurator :) na pewno nie był to Polsat...w tym czasie co serial z Frankelem na TVN, Polsat zaproponował "Grom W Raju" ;)

Zeke

Ten serial z Frankelem był w 1995 góra 96 TVN nadaje od jesieni 97 a Polsat od 6 grudnia 1992

giovanni50

Jasne, że polshit i to gdzieś w 98/99 roku. Możliwe że była i powtórka, ale to prędzej na tv4, aniżeli na tusk vision network

Zeke

Na polsacie leciało - u mnie TVN nie odbierał jeszcze dobrych parę lat po rozpoczęciu nadawania :)
Mark świetnie grał w tym serialu, szkoda gościa.

gagarin77

Na tvn puszczali podobny serial:
http://www.filmweb.pl/serial/Zaw%C3%B3d%3A+szpieg-2000-109898

Zeke

Bankowo Polsat. W piątki o 21:00, zaraz po "Strażniku Texasu". "Grom w raju" był soboty o 21:00 a po nim o 21:00 "Cobra". Nie pamiętam czy wtedy już był TVN a jeśli był to takich seriali nie puszczał, poza tym od początku w piątki miał Mega KIno czy jak to się nazywa a przed, wtedy jeszcze grubo po 21:00 bo "Milionerzy" byli wcześniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones