PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678296}
7,8 347
ocen
7,8 10 1 347
Bravest Warriors
powrót do forum serialu Bravest Warriors

Pomoc

ocenił(a) serial na 9

Chciałabym zachęcić do pomocy przy stronie. Wszystkich fanów Bravest Warriors gorąco
zachęcam do oceniania i jeszcze raz do pomocy.

Dziękuję za wszelkie starania ;)

ocenił(a) serial na 9
Fionna

Również fanów AT :D

ocenił(a) serial na 10
Fionna

Chciałem pomóc, ale pan Patkot28 zniechęcił mnie do tego całkowicie. Dodałem najnowszy odcinek specjalny do sezonu pierwszego który ukazał się 12 dni temu, jako źródło podałem link do odcinka na youtubie. Patkot28 najwyraźniej uznał to za nie dość wiarygodne źródło i skasował dodany przeze mnie materiał wpisując suche "inne źródło". Mam przez to rozumieć, że link do filmu na youtubie, do odcinka serialu którego każdy odcinek ma premiere na tym portalu, link do oryginalnego epizodu, wrzuconego na kanał jego twórców nie jest wystarczającym źródłem? Sorry ale odechciewa mi się więcej tracić czas na coś co ktoś i tak usunie bez wcześniejszego sprawdzenia. Naprawdę Fionno jako fan tego serialu chciałem pomóc, przykro mi że wyszło inaczej.

Fionna

O czym jest ten serial ? Wiadomo czy będzie kiedyś emitowany w polskiej tv ? :)

Fionna

Dobra z tym "wiadomo czy ten serial będzie emitowany w polskiej tv, to już nie warzne ;)

ocenił(a) serial na 10
Fionna

GAS POWERED STICK!!!

Fionna

istnieją gdzieś odcinki z napisami?

Fionna

zacznij moze od dodania jakiegos opisu o czym jest ten serial - czy to jest cos jak Archer, South Park, Futurama czy bardziej jak Adventure Time?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones