PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664652}

Czarownice z East Endu

Witches of East End
7,1 6 988
ocen
7,1 10 1 6988
Czarownice z East Endu
powrót do forum serialu Czarownice z East Endu

1x03 wrażenia

ocenił(a) serial na 7

A ja nadal się nie przekonałam co do Frey'i. Ach ten jej problem kogo by tu wybrać, kto jest bardziej gorący i komu nie może się oprzeć -.-'
Reszta ujdzie, fajnie że akcja się rozkręca.
Tak w ogóle co myślicie o tym detektywie co zaprosił Ingrid na kolację? Nie wiem czemu, ale wydaje mi się że później może się okazać że jego intencje nie były do końca czyste.

melody_phantom

Może się okaże ze w poprzednich wcieleniach ingrid dawała mu kosza a teraz się jej podoba (dlatego powiedział ze długo na to czekał) ! Tak samo kilian mógł by być byłym facetem freyi dla tego teraz o sobie sną !

Marko81

Coś na pewno jest na rzeczy, bo takie połączenie z pewnością nie wzięło się tak znikąd. Swoją droga niesamowicie ciekawi mnie dalszy ciąg historii, którą Dash opowiedział Frey'i. Kilian sam stwierdził, że nie powiedział jej dalszego ciągu... jak myślicie? Ja od pierwszego odcinka nie pałam sympatią do Dasha. Wydaje mi się, że chłopak ma więcej tajemnic, niż nasze wiedźmy.
Ingrid z kolei jest taka urocza, uwielbiam ją! No i bezbłędna Wendy :D

kasiak__01

zgadzam sie. Dash wydaje sie za dobry za idelany musi cos ukrywac. mnie jeszcze interesuje ojciec dziewczyn. dziwne troche ze nie zostal wspomniany

ocenił(a) serial na 6
melody_phantom

jeśli poprowadzą fabułę tak jak w książce to jest wytłumaczenie czemu ona się tak zachowuje, co nie zmienia faktu ze nie jestem jej wielką fanką. W obu wersjach wole Ingrid.

Bene

tak ingrid jest najlepsza. a co z ojcem dziewczyn?. wiesz przy okazji jak nazywa sie ksiazka?

ocenił(a) serial na 6
PysiaaaxD

Zapach spalonych kwiatów - Melissa de la Cruz

Jak na razie serial wygląda na bardzo luźna adaptacje, w książce cała rodzina jest czymś więcej niż czarownicami. Nie wiem jak to pociągną w serialu wiec trudno tez powiedzieć jak i czy pokażą ojca dziewczyn

ocenił(a) serial na 6
melody_phantom

zapraszam na polski oficjalny profil na fb! wystarczy wpisać " Witches of East End - Poland " ZAPRASZAM! :)

ocenił(a) serial na 8
melody_phantom

Co to za szajs, Adam martwy?! 8-|
Nawet jeśli uważałam, że kompletnie nie pasuje do tej roli, według mnie głupio zrobili, uśmiercając go..

ocenił(a) serial na 7
idrilka_idri

Thx za spoiler.
Po co odpowiadasz na mój post, jeszcze nie do tego odcinka co trzeba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones