PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664652}

Czarownice z East Endu

Witches of East End
7,1 6 988
ocen
7,1 10 1 6988
Czarownice z East Endu
powrót do forum serialu Czarownice z East Endu

1x06

użytkownik usunięty

Nie rozumiem zachowania Ingrid wobec Wendy. Przecież ona nie zabiła jej umyślnie, celowała w Archibalda. To nie jej wina, że Ingrid wlazła w drogę i oberwała. Dobrze wie, że Wendy zrobiła to po to by ją chronić. Ale zamiast porozmawiać z nią o tym wydarzeniu, robi fochy. Ta postać zaczyna mnie lekko irytować, a dla odmiany Freya z każdym odcinkiem robi się coraz fajniejsza..

ocenił(a) serial na 8

Też tego nie rozumiem. Z drugiej strony, jeśli ktoś cię zabił, możesz po prostu czuć się niekomfortowo w obecności takiej osoby. Teraz interesuje mnie wątek z Atheną, zresztą, z migawek po odcinku wnioskuję, że następny będzie bombowy :)

użytkownik usunięty
Nike126

Wątek z Atheną jest rzeczywiście ciekawy. Końcówka mnie nieźle zszokowała, zupełnie się tego nie spodziewałam. Ale przynajmniej niechęć Penelope do przyszłej synowej jest teraz uzasadniona;)

ocenił(a) serial na 8

Fakt. Zastanawiam się, jaki jest konkretnie jej stosunek do Ingrid, bo wydawała się dla niej miła, choć to może tylko gra? W każdym razie ciekawe, czy chłopaki są jej synami serio czy nie. Bo gdyby byli, byliby raczej czarownikami, a nie zdradzają zbyt takich talentów...

Wydaje mi się że ta cała Penelope dokładnie wie kim jest Freya, i ma wobec niej złe zamiary. Ogólnie od samego początku wydawała mi się zła :D

użytkownik usunięty
jacob_filmweb

Jeśli Penelope to rzeczywiście Athena, to na bank szykuje zemstę dla całej rodzinki. Co zresztą "zasugerowała" w końcówce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones