PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664652}

Czarownice z East Endu

Witches of East End
7,1 6 988
ocen
7,1 10 1 6988
Czarownice z East Endu
powrót do forum serialu Czarownice z East Endu

Czy też irytuje Was ta postać? Rozumiem, że wiele w życiu przeszła, ale sposób, w jaki chce wszystko i wszystkich kontrolować mnie denerwuje.
Do tego sama aktorka mnie drażni, a szkoda, bo serial mi się ogólnie podoba.

Derfi69

serial jest ciekawy i warty uwagi, to fakt. a co do tej całej Joanny to faktycznie, trochę irytująca :)

jacob_filmweb

Zgadzam się w zupełności. Właśnie szukałam podobnego tematu żeby się wypowiedzieć. nie nie irytuje aż tak bardzo Joanna, jak po prostu aktorka, która ją gra - Julia Ormond. Widziałam kilka wypowiedzi, że największym plusem serialu jest właśnie ta aktorka, a mnie strasznie denerwuje jej mimika, głos i ogólnie cała ONA..

Derfi69

Uwielbiam Julię Ormond, ale w tym serialu jej postać jest najsłabsza i najmniej ciekawa niestety. Do tego muszę się zgodzić, że gra trochę irytująco. Rozczarowałam się, bo wcześniej Freya była najmniej lubianą postacią, teraz Joanna zajęła jej miejsce. Za to najfajniejsza jest Wendy.

ocenił(a) serial na 5
Derfi69

mnie sama postać za bardzo nie przeszkadza, ale jej akcent mnie irytuje. czasami wydaje mi się, że ma brytyjski akcent, czasami amerykański, a czasami jeszcze jakiś inny.

ocenił(a) serial na 7
Derfi69

Ja nie mogę na nią patrzeć. No nie dzierżę tego babsztyla. Denerwuje mnie w niej wszystko.
Pomijając wgl jej grę i samą aktorkę, to postać jest też do niczego. Już nawet Wendy jest lepszym wsparciem dla dziewczyn niż ona. Ma z nimi dużo lepszy kontakt i je rozumie. Joanna tylko truje. Niech już ten zmienny się pojawi i ją zabije, będzie spokój ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones