PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664652}

Czarownice z East Endu

Witches of East End
7,1 6 988
ocen
7,1 10 1 6988
Czarownice z East Endu
powrót do forum serialu Czarownice z East Endu

KOBIETY GŁOSUJĄ!

ocenił(a) serial na 8

Dash czy Kilian ?? Kogo wolicie. Przy okazji apropo Dasha- jak można się pomylić względem
mężczyzny! Całe szczęście serial mało ma wspólnego z książką (mniej atrakcyjne postacie, wg
mnie gorsza fabuła i to że Freya od razu zaczęła sypiać z Kilianem.. i brak Wendy! Wielka szkoda dla
rozrywkowej części serialu)

ocenił(a) serial na 10
SHANTE2101

zdecydowanie Kilian ! <3 a co do książki zgadzam się w 100 % :)

zakochana2302

Killian :))))

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 5
Duusiaa

Również Dash

SHANTE2101

podbijam dla Kiliana :)

ocenił(a) serial na 7
SHANTE2101

Zdecydowanie Kilian ! :)

ocenił(a) serial na 7
Paulina1995

Dash ;)

anetapaw1

Killian ale jeśli chodzi o charaker to Dash, po prostu Kilian to raczej mój typ urody. Ciemne włosy ciemne oczy, spojrzenie kota ;p

Jane_Mary20

Dash. :D

ocenił(a) serial na 8
justi725

Killian

SHANTE2101

Ani ten ani ten. Obydwaj jacys tacy plastikowi, a z charakteru dwa przeciwne bieguny, nie polubiłam ani jednego ani drugiego. Mogliby wprowadzić jakiegoś prawdziwego faceta, a nie plastusi nawrzucali :P

ocenił(a) serial na 8
SHANTE2101

ah dylemat mam:P z jednej strony w Dashu jest coś niesamowitego, ma taką meską urodę - ale Killian czasami wydaje mi się bardziej pociągający :P

ocenił(a) serial na 8
euphorie8

jak dla mnie DAsh to jest taki hmmm...cieply ^ taki mezus lagodny ( a pozniej sie okazuje ze świnia, ale to swoją drogą)

ocenił(a) serial na 7
SHANTE2101

Dla mnie zawsze będzie Kilian czy to w książce, czy w serialu :D

ocenił(a) serial na 10
SHANTE2101

Killian :-]

ocenił(a) serial na 10
SHANTE2101

czyli wendy nie a w książce?

ocenił(a) serial na 8
clara_alonso_

a no czytałam książkę i nie ma. w ogole mają jakieś bitwy dziwne miedzy Killanem a Dashem (inne imiona), reinkarnacja etc

ocenił(a) serial na 8
SHANTE2101

A jak nazywa się książka? :)

ocenił(a) serial na 8
kurt98

mellisa cruz- zapach spalonych kwiatów

ocenił(a) serial na 8
SHANTE2101

Nigdy bym na to nie wpadł... dzięki :D

ocenił(a) serial na 4
SHANTE2101

Killian. I tu wcale nie chodzi o to, że jest złym chłopcem, bo przez cały pierwszy sezon był bardzo grzeczny. Dash jest po prostu zbyt gładki i zbyt idealny. Być może teraz się to zmieni, ale coś mi się w nim nie podoba, wydaje się być po prostu fałszywy.

SHANTE2101

zdecydowanie Killian!!! chociaż mam nadzieję, że w sezonie drugim pojawi się jakiś ciekawszy facet :)

ocenił(a) serial na 8
elizabeth_otto

mowisz o tym wariacie co przesladował bibliotekarkę?? wisz moze kiedy nowe odcinki (skonczylo sie ze ona w sukni slubnej leci na przystan ) ?

SHANTE2101

nie o nim. mówię, że w drugim sezonie liczę na jakąś fajną i ciekawszą męską postać (nie mówię o wariacie z biblioteki bo przecież i tak go już nie zobaczymy :) ). puki co Killian jest fajniejszy od Dasha. Zobaczymy co przyniesie nam sezon drugi :)

ocenił(a) serial na 8
elizabeth_otto

zobaczymy kogo zatrudnią niedlugo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones