PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004514}
7,5 10 074
oceny
7,5 10 1 10074
6,9 9
ocen krytyków
Dexter: New Blood
powrót do forum serialu Dexter: New Blood

Parafrazując Kaźmirza Pawlaka: No Dexter, nareszcie jesteś!

ocenił(a) serial na 3
FilmowaHolka

Serio cieszysz się z tego czegoś dla nastolatków, co dostałeś? To już nie jest Dexter...

ocenił(a) serial na 7
rkahlo

Na razie widziałam tylko pierwszy odcinek tego sezonu i nie odniosłam wrażenia, że jest "czymś dla nastolatków".

ocenił(a) serial na 10
FilmowaHolka

sztos ten sezon, wynagradza cały 8sezon

ocenił(a) serial na 8
FilmowaHolka

Moim zdaniem czekali tyle lat aby nakręcić kontuację kiedy Harrisin będzie w odpowiednim wieku.

ocenił(a) serial na 7
FilmowaHolka

Po 10 latach przerwy spodziewałam się świetnego powrotu mojego ulubionego serialu. I pomimo zmiany letniego klimatu Miami, na zimowy oraz braku ulubionych postaci z poprzednich sezonów (Vince Masuka, Angel Batista) zanosiło się na całkiem udaną kontynuację losów sympatycznego mściciela, usuwającego (w sposób kontrowersyjny) z tego świata morderców, z którymi system wymiaru sprawiedliwości sobie nie radzi. Niestety, spora dawka braku logiki prawie w każdym odcinku i fatalna końcówka ostatniego sprawia, że wolałabym, żeby w 8 sezonie Dexter faktycznie zginął na morzu podczas huraganu.

ocenił(a) serial na 7
FilmowaHolka

The same...

Sezon był spoko nawet pomimo okresowego lania wody.
Jednak taki FINAŁ serii to hańba i siarczysty plaskacz w nasze najwyraźniej głupie (według tfurców) ryje.

Ostatnie pięć minut - cóż za zwrot akcji, niech mnie licho!
Nawrócony Harrison - zabija ojca z zimną krwią, po czym błogosławiony przez panią komisarz parą dolców w kieszeni pomyka w siną dal.
Aha i nie zapomnij pozdrowić córci ode mnie - całuski to ja lecę, papa.
WTF co to kuźfa było??? furtka do nowego sezonu ze nawiedzonym dzieciakiem mającym zastąpić Dextera?
Zabijcie mnie proszę...

ocenił(a) serial na 7
stellar_kid

W pełni się zgadzam. Dlatego wszystkie odcinki oceniłam dość wysoko, pomimo pewnych niedociągnięć, ale z punktacją ostatniego mam duży problem ;( Za samą końcówkę max 1*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones