PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767626}

Korporacje przyszłości

Incorporated
7,1 1 247
ocen
7,1 10 1 1247
Korporacje przyszłości
powrót do forum serialu Korporacje przyszłości

Po tym pierwszym odcinku zastanawiam się tylko czy ten serial ma być ostrzeżeniem czy raczej przygotowywać powoli społeczeństwo na to co już jest zaplanowane. Patrząc na to co się dzieje dookoła stawiałbym na to drugie niestety.

wypal

Coś więcej ?

kalias1

Rok 2074. Zmiany klimatu zniszczyły planetę, przyczyniając się do wszechobecnego głodu i upadku rządów, Ich miejsce zajęły multinarodowe korporacje kontrolujące teraz 90 % globu. Korporacje te prowadzą ukrytą wojnę o udziały w rynku i uszczuplają zasoby naturalne. Ci, którzy dla nich pracują, żyją chronieni za murami "zielonych stref". Pozostali muszą radzić sobie sami w slumsach "stref czerwonych" ---- opis z początku serialu. Całkiem całkiem się to oglądało. Zobaczymy jak będzie dalej. Pozdrawiam.

wypal

Dziękuję :).Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
wypal

ja widziałem pierwsze 20 minut i mnie nie przekonał . jak zobaczysz więcej odcinków to napisz czy potem jest lepiej to może się za to wezmę . thx

Tomasz_KOT

Lepiej jest już w drugiej połowie pierwszego odcinka, a zwłaszcza pod koniec. Robi się naprawdę ciekawie. Z początku miałem takie samo odczucie jak Ty, ale już w pierwszym odcinku wszystko nabiera rozpędu. Daj mu szansę i obejrzyj cały ten odcinek.

wypal

uuuu tematyka bardzo mi odpowiada. zabieram się za oglądanie

wypal

jak na SyFy, to po 1 odc. mogę powiedzieć, że jest powyżej średniej. Zobaczymy dalej jeśli nie skopią historii, to może to być jeden z lepszych seriali tej stacji, zastrzegam się bo po licznych rozczarowaniach do wszystkiego z marką SyFy podchodzę jak pies do jeża, a tu o dziwo ten odcinek po prostu mi się spodobał.

mr_oziu

To fakt, fabuła się zagęszcza i może być naprawdę dobrze. SyFy chyba przejrzało na oczy i nie robi już samej sieczki, bo 'The Expanse' było całkiem znośne, a "Dark Matter" to filmowa rozrywka w dosłownym tego słowa znaczeniu.

ocenił(a) serial na 7
wypal

Expanse to najlepsze co wyszło po Battlestar, początek drugiego sezonu jakby trochę słabiej, ale wciąż bardzo dobrze się prezentuje.

ocenił(a) serial na 7
wypal

Gdzie oglądasz odcinki, tak z ciekawości? Ja na serialosy widziałem, ale tylko pilot. Z racji tego, że showrunnerami są Affleck i Damon koniecznie zerknę choć serial popularny w Polsce nie jest więc nie spodziewałbym się regularnych napisów.

ocenił(a) serial na 10
Kuba_Marciniak

Mnie się podoba 6/10 , l dali by więcej sosu na efekty i było by git :)

ocenił(a) serial na 7
Umbrella_OC

Zerknę jak najszybciej, ktoś wie kto robi napisy i czy będzie robił je regularnie?

Kuba_Marciniak

Oglądam na watchepisodes.com, tyle że tam napisy trafisz co najwyżej angielskie.

ocenił(a) serial na 7
wypal

Już znalazłem napisy, robi je DreamTeam i to regularnie, 2 epek w weekend.

ocenił(a) serial na 7
wypal

https://naekranie.pl/recenzje-uzytkownikow/incorporated-sezon-1-odcinek-1-recenz ja moja recenzja pilota.

Kuba_Marciniak

Widzę, że jest moje tłumaczenie opisu :) Miło:)

wypal

Bounty Killers na poważnie :D Ogólnie zapowiada się dobry serial w całkiem prawdopodobnej przyszłości.

użytkownik usunięty
wypal

Jestem po seansie dwóch odcinków i muszę przyznać, że jak na razie jest świetnie. Mnie bardzo wciągnęło. Podoba mi się klimat - ta surowość i restrykcyjność relacji międzyludzkich. Co fascynujące, w tą pozornie wąską "surowość" oraz "restrykcyjność", można ująć absolutnie wszystko - nawet miłość, w która w tym wydaniu jest zimna i okrutna.

Hasło: "on został zwolniony" nabiera nowego znaczenia :P

Dwie przyjaciółki w sile wieku siedzą przy kawie, gdy jedna otrzymuję przesyłkę z kawałkiem ciała swojego męża. Kobiety żartują, że oczywiście zapłacą, ale nie zbyt szybko, lol

Zapowiada się naprawdę ciekawy serial. Oby tego nie zepsuli.

ocenił(a) serial na 7
wypal

Akcja z donoszeniem na rodziców w propagandowej kreskówce miała już miejsce w realu niedawno. Bodajże w postępackiej Szwecji puszczają takie spoty pouczające dzieci aby donosiły na rodzicielską tfu "mowę nienawiści" tfu na fejsbukach czy innych twitterach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones