PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810358}

Narcos: Meksyk

Narcos: Mexico
7,6 30 420
ocen
7,6 10 1 30420
6,8 4
oceny krytyków
Narcos: Meksyk
powrót do forum serialu Narcos: Meksyk

Rewelacja

ocenił(a) serial na 4

Według mnie bardzo dobry serial trzyma poziom muzyka też trzyma poziom oczywiście nie ma takiego wow jak było w w 1 i 2 sezonie podoba mi się bardziej niż sezon 3 humor też się znajdzie Rafa najlepszy jak najbardziej polecam

ocenił(a) serial na 4
Blitz200

DO tego zaskoczyło mnie spotkanie Kartelu Medellin i Cali w serialu w takiej samej obsadzie

Blitz200

dzieki za spoiler

ocenił(a) serial na 4
blacksheep7

jaki spoiler od wielu lat wiadomo że Gallardo współpracował z Medellin i Cali to tak jak miał bym ci zaspojlerować King Konga

Blitz200

Tak, tak, od wielu lat wiadomo.. weź Ty człowieku pomyśl. Piszesz jakby wszyscy śledzili losy karteli z Kolumbii i Meksyku lub się z nimi zaznajamiali przed obejrzeniem serialu.

Blitz200

Walnąłeś spojler i tyle.
Na szczęście to nic znaczącego.

ocenił(a) serial na 4
xdVanLerepo

no jak ktoś ogląda narcos to warto poczytać o kartelach i nie trzeba czyta forum narcos przed obejrzeniem wiadomo że ktoś walnie spojlerem.No bardzo nie ma nic znaczącego bo intryga miedzy Gallardo i Pablem jest taka zagadkowa co by chciało Medellin od Guadalajary

ocenił(a) serial na 8
Blitz200

Chcesz zobaczyc cos lepszege to polecam inny serial i troche inny klimat i zdecydowanie lepszy Rafa

https://www.filmweb.pl/serial/Wojny+narkotykowe+-+Camarena-1990-102202

ocenił(a) serial na 3
Blitz200

Nie ma takiego wow jak seria 1 i 2?
No fakt nie ma
Cholernie daleko do wow
Ale.mimo tego dajesz 9????
Serio??

ocenił(a) serial na 4
zackart

Tak mi pasował ten serial było wow w 1 i 2 sezonie ale było to spowodowane tym że był tam Pablo o Gallardo za dużo nie wiedziałem nie jest tak popularnym baronem jak Escobar ale i tak muzyka super aktorstwo super strzelaniny super.Nie jestem międzynarodowym krytykiem żeby wygłaszać tutaj mowy o każdym szczególe serialu dla mnie rewelacja każdy może dać ocene jaka mu pasuje

ocenił(a) serial na 4
Blitz200

"aktorstwo super" czyje aktorstwo w Mexico jest super?

ocenił(a) serial na 4
robgd24

Michael Peña,Diego Luna,José María Yazpik,Tenoch Huerta,Tessa Ia,Gerardo Taracena,

ocenił(a) serial na 4
Blitz200

hahahahahaha... toż to ciepłe kluchy bez wyrazu i jaka gra, przecież ich twarze wyglądają cały czas tak samo, zero mimiki itd... a muzyka chyba o czołówkę Ci chodzi... No generalnie jeśli tj super aktorstwo tzn że złego aktorstwa nie ma ;)

ocenił(a) serial na 4
robgd24

jest kilku aktorów którzy nie pasują do serialu ale mi podobała się gra aktorska według mnie lepiej grają niż większość polskich aktorów

ocenił(a) serial na 4
robgd24

Do tego oceniasz Pitbulla na 5 a masz problem ze oceniłem Narcos na 9

ocenił(a) serial na 9
robgd24

A jak ma wyglądać twarz kogoś kto zabija ludzi i ma paranoję na każdym punkcie?

Blitz200

Dla mnie drugi sezon Narcos to istna porażka, nie było w nim absolutnie nic ciekawego, strasznie zaniżył jakość Narcos. A właśnie 3 sezon był zdecydowanie najlepszy, brak Escobara bardzo dobrze zrobił dla serialu.

ocenił(a) serial na 4
Armando918

Mi sezon 3 nie za bardzo przypadł do gustu ale każdy ma swoje zdanie

ocenił(a) serial na 8
Blitz200

Mi ogólnie zarząd kartelu z Cali nie przypadł do gustu poza Pacho którego już znałem z poprzednich serii, w sensie jakoś nie przyciągneli mojej uwagi przez co sezon dla mnie był najsłabszy z wszystkich 4, może to przez to że szefostwo kartelu liczyło kilka osób i rozbicie uwagi sprawiło że nie mogłem żadnego polubić, jak to miało miejsce w przypadku Escobara

martin123154

Bo dobrze był zagrany pablo ..historia tez bardziej trzymała sie kupy
Narcos 1 i 2 był bardzo dobry..3 słabszy...4 ..nudny

martin123154

Zacznij oceniac wszystkie aspekty serialu a nie oceniasz serial przez pryzmat głownej postaci...

ocenił(a) serial na 7
Armando918

Dla mnie najsłabsza część to 4 (Meksyk), dalej ...1 (!) potem 2 i 3 (zdecydowanie najlepszy)

sowanna

3 sezon najlepszy

ocenił(a) serial na 8
Blitz200

zgodze sie , ten sezon byl swietny.

ocenił(a) serial na 4
Lunasol

dla mnie sezon był bardzo fajny jeśli ktoś oczekuję wielkich strzelanin to się zawiedzie

ocenił(a) serial na 8
Blitz200

"Rafa najlepszy" - trzeba mieć nieźle zryty beret, żeby wydać taką opinię. Ciekawe jakie były rzeczywiste relacje Felix-Rafa, bo z tych które są w tym filmie, to Felix powinien natychmiast pozbyć się psychola Rafy.

ocenił(a) serial na 4
zeppelin5

no wiesz był całkiem fajną postacią nie da się ukryć ze był łatwowierny powienien się go pozbyć ale jak widać nie pogrążył go ani razu nawet jak go złapali to nie sypnął Felixa

ocenił(a) serial na 8
Blitz200

teraz narcos sosnowiec

Blitz200

Ciąg dlaszy nastąpi :)
https://www.youtube.com/watch?v=x4VVd6PENLI&t=0s
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Blitz200

Jestem po pierwszym odcinku. Nie porwał mnie pierwszy odcinek, zobaczymy co będzie dale. Pamiętam kolumbijski s01e01 i po pierwszym dialog w tym odcinku, jak zatrzymała ich policja , od razu wiedziałem, że to jest to. Tu narazie tego nie czuję. Obejrzałem ten odcinek na youtube i przy rozmowach po hiszpańsku nie ma żadnego tłumaczenia, trochę to denerwujące. Ogólnie jest gdzieś dostępny serial w wersji pl, narazie znalazłem tylko jeden odcinek na youtube?

ocenił(a) serial na 4
bialas55

Netflix

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones