PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329991}

Planeta Ziemia

Planet Earth
8,5 15 705
ocen
8,5 10 1 15705
9,0 3
oceny krytyków
Planeta Ziemia
powrót do forum serialu Planeta Ziemia

jak w temacie. Próbowałem założyć zaraz po pierwszym odcinku, ale pokazała się informacja że ktoś już to zrobił i temat czeka na akceptację. No i seria się skończyła a tu nadal nic! Czy może ten temat jest gdzieś a ja nie mogę go znaleźć? Proszę o pomoc albo informację co zrobić żeby ten temat o Planecie Ziemi II założyć. Przecudowny spektakl jest tym serialem.

ocenił(a) serial na 10
jarr25_filmweb

Wiesz coś może o dacie premiery wydania bluray w polsce? W UK widziałem ze juz jest....

konserwator_maszyn

Nie niestety nie wiem nic na ten temat - natomiast niesamowicie czekam na wydanie 4k w końcu ;p

ocenił(a) serial na 10
jarr25_filmweb

Sam jestem ciekaw tego 4K, bo np. w odcinku "grasslands" byly ujecia, ktore wyglądały jak zywcem wyjete z pierwotnej serii (pogoń wilka za karibu), a wtedy chyba filmowano tylko FullHD

jarr25_filmweb

Dokładnie - właśnie obejrzałem ostatnią część z 6 odcinkowej serii. Świetna realizacja, a na filmwebie media milczo

ocenił(a) serial na 9
jarr25_filmweb

1080 robi robote

jarr25_filmweb

No właśnie, gdzie jest Planeta Ziemia 2!

ocenił(a) serial na 9
jarr25_filmweb

a jest nawet lepsza od jedynki!

jarr25_filmweb

Dwójka już od dawna czeka aż jakaś gruba buła sprzątnie papierki po kefcu z biurka i ogarnie, że te wszystkie fajne filmiki ze zwierzątkami, które od pół roku widuje w sieci, pochodzą właśnie z tej serii.
Pozdrowienia dla weryfikatorów!

tomaszovvy

Fatalna sprawa,że nie ma tego serialu dokumentalnego w bazie fimwebie. Widocznie za mało robi tam pracowników.Z chęcią bym się przyjął do pomocy ...

tomaszovvy

Biurko już czyste. Możecie oceniać.

http://www.filmweb.pl/serial/Planeta+Ziemia+II-2016-777975

patkot28

Szanuję! :D Wielkie dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones