PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841123}

The Walking Dead: Nowy Świat

The Walking Dead: World Beyond
5,1 1 343
oceny
5,1 10 1 1343
The Walking Dead: Nowy Świat
powrót do forum serialu The Walking Dead: Nowy Świat

Mnie interesuje system CRM. Wreszcie możemy zobaczyć jedna z tych ogromnych i tajemniczych osad w świecie TWD. Dzień pomnika (Momument) brzmi ciekawie i myślę że jakoś fajnie rozwiną fabułę w serialu . I to że oni mają laboratoria i szukają leku dlatego kupują ocalałych spoza 3 osad wymieniając się jedzeniem. A i B maja znaczenie osoby zdrowej i zarazonej. Obawiam się jednak że nie są to dobrzy ludzie bo mogą porywać innych też do niewoli. Ale mają misję by znalesc lek na wirusa. A CRM to organizacja wojskowo - rządowa.
Ale nie ufałabym im za bardzo tak na prawdę

Pawelczak123

Ja poczekam aż opinia potwierdzi że jest to oglądalne a serial dostanie drugi sezon. Wtedy nadrabiam od razu wszystko ;) Gdyż jest to serial na jaki czekam ale wg moich zalożeń nie przetrwa. Ale mamy czasy pandemii może się dzięki temu mylę .

mordarg

Słyszałem, że serial ma mieć w sumie dwa sezony.

mordarg

Tak. Będzie mieć 2 sezony po 10 odcinków. Czyli w sumie 20

Pawelczak123

To w założeniu planowane jest jako zamknięta duologia ??

mordarg

Wiadomo że mogą też rozwinąć jak się uda ale jeśli faktycznie planują to na 2 zamknięte sezony to znaczy że przewidują też porażkę co mieli by u mnie dużego plusa a ja zaczął bym to wl oglądać. Bo co tu dużo mówić boję się tego zaczynać myśląc że zostanie to skasowane . Moje myśli oczywiscie biorą się z nie pochlebnych opini.

mordarg

Myślę że jeśli będzie dobra oglądalność to mogą myśleć o 3 sezonie a jak nie to będą tylko 2 sezony

Pawelczak123

Dokładnie - o to chodzi dlatego co by się nie stało czas w to zainwestowany nie bedzie stracony.

mordarg

No racja. Ciekawe jak się ten serial rozwinie czy będzie lepiej

Pawelczak123

No raczej zbyt dobrzy nie są skoro wybili mieszkańców kampusu.

kosakowski

Nie są dobrzy na pewno. Tylko dlaczego to zrobili? Nie potrafię tego zrozumieć... Oni byli ich częścią przecież

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones