The Walking Dead: The Ones Who Live (2024)
The Walking Dead: The Ones Who Live: Sezon 1 The Walking Dead: The Ones Who Live sezon 1, odcinek 5

Become

8,0 259
ocen
8,0 10 1 259
The Walking Dead: The Ones Who Live
powrót do forum s1e5

Co za zakończenie!

ocenił(a) serial na 8

Jak ja się cieszę że nie zrobili tego cholernego błędu i go nie zabili! Aż mnie w gardle ścisnęło gdy zobaczyłem końcówkę jak wraca do Judith i RJ'a! Wygląda na to że Carol mówiła prawdę przez radio do Daryla " Rick Come Back " zakończyli wątek z Rickiem w jeden najlepszy sposób jaki może być, jego śmierć była bezsensowna, niby mieli aż 5 scen nagranych co do końcówki, coś mi się wydaje że właśnie dobry odbiór przesądził końcówkę tego serialu i to że Rick nie zginął... Teraz okazuje się że sam Rick będzie szukał Daryla, ciekawe czy wątek z Neganem w Dead City nie ma właśnie połączenia ze samym CRM którego ta babka się boi, boi się tak mocnej osady bo teraz to Rick okaże się bohaterem dla całej republiki w której doszło do obalenia rządów... Na prawdę dostaliśmy solidny spin-off i solidnych 6 odcinków i zamknięcie tej historii do końca, Rick żyje i to jest najważniejsze bo to od niego zaczął się ten serial i to on musi go zakończyć we finalnym spin-offie gdzie się wszyscy razem spotkają.

ocenił(a) serial na 8
ambrose123

Nie wydaje mi się aby było to zamknięcie historii. Pozostały dwa spin-offy dostały 2 sezon. Wydaje mi się, że Rick wróci ale na sam koniec serii. Pamiętajmy, że gdzieś jest "lekarstwo". Wg mnie drugi sezon Ricka i Michonne zakończy serię gdy spotkają się z Daryllem, oraz Neganem.

arasik

Po drugich sezonach spin offów zrobią TWD Reunion i wszyscy razem staną przeciwko CRM, tak będzie.

ocenił(a) serial na 6
RyszardzWronek92

Wszyscy złapią się za ręce i będą śpiewać Kumbaya, tak będzie

Helter10

A potem wszyscy pójdą się zaszczepić i krzykną slava ukraini i zelensku!

RyszardzWronek92

A potem Rick wróci ponownie do CRM, krzycząc "nie chcem ale muszem !"

Pozawisior

Wrócić muszę bo się uduszę

ocenił(a) serial na 6
ambrose123

Ale ty dałeś post pod 5 odcinkiem, a opisujesz finałowy 6.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jax_Teller

udziele ci zyciowej rady najpierw ogladaj a potem czytaj forum paparuchu osrany

ocenił(a) serial na 6
hiiiwod

Swoją życiową radę, możesz włożyć tam gdzie słońce nie dochodzi.

Jax_Teller

a na twoje jęki o jakis spoiler to wszyscy srają niemoto

ocenił(a) serial na 6
hiiiwod

Wszystkich, masz na myśli siebie, półgłówku?

Jax_Teller

dobra juz nie płacz Rick i czarna przezyli wrócili i zyli dlugo i szczesliwie typowe zakonczenie dla lamusów

ocenił(a) serial na 6
hiiiwod

Lubisz psuć zabawę innym, prawda? Już nie będę się tutaj kłócił, bo i tak nie dojdziemy do porozumienia, dużo zdrowia życzę.

Jax_Teller

Nie no slaby jest ten serial na maxa. Pierwszy odcinek zajebisty a potem zjazd na maxa. PEwnie ze lubie psuc zabawe innym. Nienawidze ludzi i nimi gardze czy to dziwne w dzisiejszych czasach?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones