PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026447}

Wszystkie kwiaty Alice Hart

The Lost Flowers of Alice Hart
7,6 2 352
oceny
7,6 10 1 2352
Wszystkie kwiaty Alice Hart
powrót do forum serialu Wszystkie kwiaty Alice Hart

Pewnie bym nie oglądał, ale za muzykę odpowiada Hania Rani, co samo w sobie jest rekomendacją.

ocenił(a) serial na 7
tocomnieinteresuje

Lubię muzykę filmową ale o tej siksie nie słyszałem jeszcze

KonsullFlavius

Ona jest pianistką i robi autorską muzykę. A więc nie jest (jeszcze) związana ze światem kina i to jej pierwsza w całości ilustracyjna muzyka do serialu/filmu, więc wypada się cieszyć, bo jest świetna. Ja inaczej bym o serialu nie usłyszał, a wydaje się interesujący również.

ocenił(a) serial na 7
tocomnieinteresuje

Sprawdzilem,wyjatkowy talent muzyczny.

tocomnieinteresuje

To juz czwarta plyta z muzyką filmową od Hani. Trzy poprzednie zostaly oficjalnie wydane, łacznie z wersjami na plytach winylowych.
Moja ulubiona to Venice: Infinitely Avantgarde (Original Motion Picture Soundtrack)

1ceber1

Masz rację. Ja pisałem tylko z perspektywy własnych doświadczeń. Możliwe, że te poprzednie współprace tak mocno się nie przebiły w mojej świadomości, chociaż akurat Venice słuchałem i zapomniałem, że to muzyka ilustracyjna, a także w ogóle nie kojarzę tego filmu i sprawdzając w internecie - nie jest zbyt popularny. Obejrzałem za to jeden odcinek - na ten moment - serialu i chociaż pod względem fabularnym mnie nie wciągnął, to audio-wizualnie jest bardzo ciekawy.

tocomnieinteresuje

to na koncert sobie idź, jak Cię nie wciąga. To serial mega, a kto nie czuje ten wypierd..aa lalala

ocenił(a) serial na 10
Magdalena_Katarzyna

Cóż poradzić, ludzie są różni. Każdego ciągnie co innego. ;) Mam dalszych znajomych kolegów co to wciąga ich głównie grillek, piweczko, rapik polski, i obok "The Lost Flowers of Alice Hart" też przeszli by obojętnie...Kwestia innej wrażliwości, jak mniemam. ;)


PS. Serial mega, fakt!

ocenił(a) serial na 7
WhiteDemon

Jesteś zdecydowanie lepszy i mądrzejszy oraz wrażliwszy od swoich dalszych znajomych kolegów, świetnie!

Magdalena_Katarzyna

Ok, tylko po co taki prymitywny język.

tocomnieinteresuje

To prawda. Niepotrzebny. Przepraszam za to.

tocomnieinteresuje

Hania jest genialna zarówno na koncertach, jak i w studiu.

ocenił(a) serial na 9
tocomnieinteresuje

muzyka faktycznie fenomenalna, bardzo w moich klimatach (miejscami kojarzyła mi się z Sigur Ros). Zresztą wszystko w tym serialu jest fenomenalne.

ocenił(a) serial na 8
tocomnieinteresuje

Wow, nie wiedziałam ! I Ona skończyła moją szkołę w Gda!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones