PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613178}
7,2 940
ocen
7,2 10 1 940
F.E.A.R.: Perseus Mandate
powrót do forum gry F.E.A.R.: Perseus Mandate

Dużo lepszy od krótkiego i mocno średniego Extraction Point, prezentuję gameplay najbardziej zbliżony do tego z pierwszej części. Polecam fanom Fear 1.

ocenił(a) grę na 8
Krolik_Pudding

Może i lepszy ale za to ma więcej bugów niż Extraction Point a są nimi błędy w wyświetlaniu grafy wieszanie się dzwięku.

tomucho77

szczerze mówiąc nie przypominam sobie żebym coś takiego doświadczył.

ocenił(a) grę na 8
Krolik_Pudding

Ja doświadczałem tego ciągle gdy grałem w Perseus Mandate.

tomucho77

może to reakcja na nowe komputery, ja w to grałem dość dawno, a ostatnio na moim nowym sprzęcie taki Fear Combat kompletnie przestał działać.

ocenił(a) grę na 8
Krolik_Pudding

Być może Perseus Mandate jest uczulony na karty ATI Radeon i S.B. X-Fi.

użytkownik usunięty
tomucho77

A ja nie miałam żadnych problemów z tym dodatkiem pod Windows 7, za to w Extraction Point miałam zwiechę w jednej walce, więc musiałam przeskoczyć mapę. Szkoda. :( Za to pod XP wszystko chodziło dobrze.

ocenił(a) grę na 8

Pod XP chodzi, ale za to Radeonki powodują błędy w grafice.

użytkownik usunięty
Krolik_Pudding

Zagralem po raz drugi i strasznie sie nudzilem.

ocenił(a) grę na 7
Krolik_Pudding

Jak dla mnie Perseus Mandate to najgorsza część serii. Na dobrą sprawę prezentuje on poziom środkowej części FEAR1 (interwały 4-8) - tam również Almy przez długi długi czas było bardzo mało a jedyne co działo się na ekranie to masakrowanie kolejnych tabunów wrogów. W Perseuszu jest to samo, tyle że próby przestraszenia gracza w moim przypadku spełzają na niczym. Za to Extraction Point polecam, przy nim srałem ze strachu bardziej niż przy 1

użytkownik usunięty
Krolik_Pudding

znacznie gorsze od jedynki i EP, przestraszyć się można 2-3 razy i to wszystko, reszta to bieganie z pomieszczenia do pomieszczenia i zabijanie przeciwników, w poprzednich było to znacznie lepiej wyważone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones